Dalistrategie

8 хитрих способів використовувати нейромаркетинг на сайтах

Wiodąca agencja cyfrowa od 2001 roku.

8 хитрих способів використовувати нейромаркетинг на сайтах

Ці прийоми використовує Амазон. Вони не змусять людей купувати, але можуть вплинути на рішення і, можливо, піднімуть цінність продукту в очах відвідувачів сайту.

Отже, спосіб перший …

1. Cоціальний доказ

Люди схильні робити те, що роблять інші, тому що так працює наш мозок. Щоб скористатися «соціальним доказом» покажіть, що люди вибирають ваш продукт або послугу. Як? Додайте відгуки, рекомендації від відомих особистостей і зірок. Класно, якщо вже є, а якщо немає — знаєте, що робити.
Кнопки соціальних мереж сюди ж. Користувач дивиться на сторінку і бачить: «Було в репостах 85 раз? Це повинно бути добре … ». А віджети, які показують, що хтось із друзів приєднався, наприклад, на Facebook – рівень бог.
Сертифікати, нагороди, список партнерів, кількість щасливих і нещасних клієнтів (жарт) – все це аналізується і викликає довіру — додаєте!

2. Маркери

«Бестселер», «вибір покупців», «шеф рекомендує», «hit» – ну хто не зазіхне на такі товари? Маркери, які ліпляться на картку товару — працюють! Працюють, тому що полегшують вибір.
Як використовувати? А так:
для інтернет-магазинів: створіть список товарів бестселерів і зробіть спеціальні мітки всередині категорій;
для сайтів: на сторінці з тарифами вкажіть популярний варіант;
для блогів і сторінок: використовуйте віджет, який показує «що в топі» або « обговорюване» зараз.

3. Використання якорів

Перша отримана інформація завжди буде якорем для обробки наступної. Наприклад, якщо на переговорах перша цифра – 100 тисяч доларів, то від неї ці переговори далі й будуть відштовхуватись. З тарифами на сайті теж працює.

4. Обмежена кількість

Люди бояться втратити шанс. Маркетологи та інші люди знають про це, але забувають використовувати на сайтах. Згадка часу, інформація про те, що розпродаж закінчується в цю суботу, що пропозиція діє до 12 години, цокаючий таймер — це посилює бажання клієнтів і прискорює рішення.

5. Подарунки, пробний період і безкоштовні зразки

Увага, розумна цитата. Чарльз Дарвін писав, що «взаємність є основою людської моралі». Коли нам щось дають або роблять для нас, ми відчуваємо себе зобов’язаними дати щось на заміну. Значить, якщо інтернет-магазин дарує подарунок, подарунком потрібно скористатися, щоб завершити обмін.

6. Використання контексту покупки

Нейромаркетинг каже, що увагою керує мета. Якщо ми голодні — ми шукаємо МакДональдз. Якщо свята — шукаємо подарунки. Інтернет-магазини користуються святами, розміщуючи банери з ідеями подарунків на головну сторінку. Новий рік, День всіх закоханих, 8 березня і 23 лютого, День дочок — роби банер скоріше. Amazon.com теж оформляє магазин святковими пропозиціями.

7. Контраст елементів

Наші очі, а по-розумному «візуальна система», фокусують увагу на контрастах. Давнім людям це було потрібно, щоб помітити морду лева на тлі трави. А зараз цього достатньо щоб, відокремлювати об’єкт від фону.
Погляд людей акцентується на контрастах, щільності та колірній композиції, русі, обличчях людей. Інструменти типу eye-tracking допомагають оцінити розподіл уваги. Такі інструменти доступні й онлайн.

8. Спрощення дій

Мозок не любить робити зайву роботу, тому що для цього потрібна енергія. Робіть життя користувачів простіше. Щоб купувати, наприклад, в 1 клік, без п’ятигодинної реєстрації та інших мук. Скорочуйте тимчасові витрати клієнтів, і вони будуть купувати частіше.