Малий бізнес у соціальних мережах. Що робити, щоб бути успішним?

Wiodąca agencja cyfrowa od 2001 roku.

Малий бізнес у соціальних мережах. Що робити, щоб бути успішним?

Виходячи на ринок, дрібні підприємці цікавляться, як виділитися на тлі відомих брендів і успішного бізнесу, якщо у них немає зайвих коштів на маркетинг.

Однак варто звернути увагу на кілька аспектів, про які ми можемо подбати, щоб наші безкоштовні дії приносили бажаний ефект; а також у випадку платної діяльності вони вітаються алгоритмами соціальних мереж. Що це за методи? Читай нижче.

Регулярність

Малі підприємства можуть швидко впасти духом, якщо їм не вдасться побачити бажане збільшення підписників за лічені тижні. Водночас визнання в соцмережах не приходить миттєво – воно починається повільно. Запорука успіху – регулярність, тобто публікація контенту хоча б раз на тиждень. Чому це має значення?

Користувачі, які зайшли в профіль, хочуть швидше дізнатися, що це за новий бренд. Якщо вони не знайдуть там структурований вміст, вони втратять інтерес. Крім того, підписники хочуть знати, коли з’являться нові публікації та чого очікувати від того чи іншого бізнесу. Ось чому важливо розміщувати повідомлення з розумом.

Різноманітність

Соціальні платформи постійно розвиваються. Недостатньо публікувати одне й те саме щотижня – потрібно шукати цікавий контент і формати. Варто використати у своїй практиці всі можливості Facebook чи Instagram, а їм є що запропонувати! Ви можете використовувати:

  • фотографії, ілюстрації, а також відеозаписи,
  • опитування,
  • прямі трансляції,
  • практичні посібники,
  • Q&A, тобто запитання та відповіді, коли компанія відповідає на запитання користувачів,
  • презентація продукту,
  • обмін контентом від клієнтів,
  • і навіть меми.

Про останнє варто нагадати особливо: на думку Hubspot, найкращих результатів дає смішний контент, тому з мемами повинен дружити кожен маркетолог.

З часом будь-який бренд, який приділяє увагу своєму просуванню в Інтернеті, дізнається, що цікавить його користувачів. Про це скаже кількість вподобайок, поширень і коментарів.

Якість над кількістю

Не завжди добре публікувати дописи щодня. Якщо вам нема чого сказати цікавого — іноді краще промовчати. Мало того, що алгоритми соціальних платформ розпізнають цінний контент і карають за «спам» профілі з меншим охопленням, користувачі просто перестають стежити за цим типом фан-сторінок.

Висновок простий: якість краща за кількість, тому що краще мати шанувальників, які з нетерпінням чекають одного поста на тиждень, ніж тих, хто втомився щодня читати ні про що.