Про первинність емоцій ми говорили вже неодноразово Маркетологи буквально зі шкіри геть лізуть, щоб закохати у свій бренд покупців, адже тільки так можна завжди триматися на плаву, змусити покупця вибирати не розумом, а серцем.
Love-бренд
У сфері маркетингу такої назви удостоюється бренд, до якого лояльні більшість покупців. Це ті самі меблі або гаджети, які купуються “не дивлячись”, або ж автомобілі, які дають можливість відчути себе мало не Джеймсом Бондом.
Світові love-бренди витрачають величезні гроші на маркетингові дослідження і кампанії, але, як правило, у них є кілька трюків, які працюють практично безвідмовно:
1. Зрозуміла історія або свій в дошку.
Багато корпорацій намагаються максимально наблизитися до покупця, а для цього використовують в рекламі історії, які могли б статися і з вами, і з вашим сусідом. Маркетологи буквально змушують вас зупинитися на мить і помріяти: про шикарну машину, про успіх, спортивну фігуру.
2. Чуттєвість.
І знову емоції. Куди ж без них? При цьому, емоції з’являються ще на етапі перегляду рекламного ролика, що вже говорити про передчуття покупки й першого знайомства з придбаним товаром.
3. Інтимність або унікальність.
Споживач приходить в захват, якщо йому пропонують товар або послугу, які були розроблені саме для нього.
Достатньо всього лише трьох трюків, щоб людина попалася в пастку і віддала за спідницю або брюки не 30 доларів, а 200. А все чому? На них є заповітна бирка!