Варто брати рекламу у блогера чи ні ?

Wiodąca agencja cyfrowa od 2001 roku.

Варто брати рекламу у блогера чи ні ?

Сьогодні хотіли б зачепити такий вид просування як реклама у блогерів. Досить багато суперечок та вагань завжди постає перед замовником та відділом маркетингу – варто брати рекламу у блогера чи ні?

Та що там, навіть у відділі маркетингу завжди кишить суперечка стосовно такої реклами. Сьогодні ми хочемо багато чого пояснити та можливо розвіяти міф.

Блогер – це публічна, часто експресивна особистість, яка ділиться у мережі Instagram своїм життям на публіку. Є різні блогери, з різною тематикою блогу, в них є відповідна цільова аудиторія.

Безліч блогів в Instagram створюються з метою монетизації. Ви відразу зможете відрізнити такого блогера: вони випускають купу різношерстої реклами, роблять погані інтеграції й привчають аудиторію «перегортати» ці часті, шаблонні, промо-пости. Нерозбірливі та співпрацюють навіть зі сумнівними рекламодавцями.

З іншого боку є блогери, які поважають себе і своїх передплатників – у них є чіткі обмеження по рекламі, затверджене число можливих розміщень в місяць і розуміння того, що може «зайти» і не «зайти» передплатникам.

Пам‘ятайте, ви – замовник, тому в першу чергу відповідальні за рекламу, ваш бренд повинен бути готовим до подібної реклами, сторінка має виглядати гармонійно та з якісним контентом. Бізнес в Instagram працює чудово, якщо знайти баланс між якісною продукцією, гармонійним контентом, детальним описом, відповідними цінами – і тоді вже рекомендаціями блогерів.

блогер

Думаю ми остаточно розвіяли міф про те, що продажі, замовлення та нові клієнти залежать не лише від блогера. Реклама у блогера – це лише щира рекомендація, яка зможе подіяти при вище перечислених пунктах.

Як знайти свого блогера?

– Шукати у конкурентів – на кого вони посилаються;

– Підписатись на публічних людей;

– Програма Neontools;

– Програма trendHERO.

Три надійних способи отримати хорошу результативність від блогера:

1. Потрібно пам’ятати – число передплатників різко відрізняється від реального охоплення публікацій. Потрібно ретельно вивчити охоплення блогера.

2.Тепер уважне і вдумливе вивчення інтересів аудиторії – на першому місці, нарівні з соціально-демографічними характеристиками передплатників.

3.Доступне та рекламне ТЗ

Висновки: не буває поганої реклами, буває погана підготовка. Як не буває і поганих блогерів – бувають ті, чия аудиторія вам не підходить. Успішно провести рекламну інфлюенс-кампанію можна, якщо попередньо відбирати й аналізувати інста-блогерів.