Як використати істерику в маркетингу собі на користь?

Wiodąca agencja cyfrowa od 2001 roku.

Як використати істерику в маркетингу собі на користь?

Що і хто би не говорив, але новина про коронавірус програмує на сумні емоції. Людина – істота емоційна, в першу чергу. Про це часто забувають маркетологи.

Але не всі готові з холодною головою готові сидіти і дивитися як руйнується звичний світ.

У світі Пандемія. Купа нервів, передбачень, метушні. І не тільки у людей. Уряди теж не знають що робити. З їхніми аналітичними відділами, необмеженим ресурсами та стратегічним плануванням, вони лише вдягають красиві гримаси в цій огидній грі.

Зараз емоційний стан кожного доведений до межі. Але це тільки заважає. Заважає сконцентруватися на тому, що дійсно важливе.

Зараз люди шукають заспокоєння. Гіперемоційність призводить до вигорання.

Якщо ти займаєшся маркетингом, зараз саме час приглушити надмірні емоції в рекламі та своїх повідомленнях. Вони будуть відштовхуватись(як організм при переїданні, який починає нудити від нової порції їжі).

Ну не працює зараз гіперемоційна реклама. Ніяк. Що зараз відмінно працює? Методи спуску цієї гіперемоційної напруги. Цифри, графіки, логічне пояснення, спокійний тон – це втихомирює емоції і заспокоює людину.

Зрештою – це виділить тебе на фоні масштабної істерії.

Просто пам’ятай. Маркетинг – це влада над емоціями. Влада (від слова “володіти”, тобто керувати!), а не доведення до ще більшої істерики. У потрібний час – потрібно натиснути правильну кнопку, а інакше можна все сильно зіпсувати.