1. Чат-боти — це ефективний інструмент комунікації бізнесу і клієнтів.
Головне — повідомити чат-боту великий набір клієнтських даних, прописати сценарії розмов. І тоді, можна дійсно ділитися виключно корисною і потрібною інформацією і, таким чином, зміцнювати взаємини.
2. Обкладинка — ваша візитна картка.
Використовуйте для реклами свого бізнесу обкладинку Facebook. Міняйте обкладинки — якщо у вас акція, розкажіть про це. Зробіть тематичну обкладинку до свята, експериментуйте з відео. Не забувайте про заклики. Розміщуйте на обкладинках основну інформацію.
3. Використовуйте «Нотатки».
У постів у Facebook адреса динамічна. Тому, якщо ваша задача привернути увагу до інформації й не втратити її, необхідно «закріплювати» важливий пост, або користуйтеся функцією «Нотатки». Нотатки добре структуровані й красиво оформлені, приємні для читання, і адреса у них постійна. Якщо пости в групі у вас продають, зробіть замітки інформаційними.
4. Збирайте контакти.
Зробіть на сторінці свого бренду форму збору контактів: гідрогенерації в Facebook.
Існує спеціальний рекламний формат для збору лидов. Перевага цього формату — проста можливість для рекламодавців отримувати заявки від користувачів прямо зі стрічки новин. Таку рекламу можна використовувати для підписки на розсилку, записи на консультацію, попередніх замовлень. Після кліка на рекламу користувач спочатку заповнює форму в додатку Facebook, а потім переходить на сайт.
6. Прямі ефіри.
У прямі ефіри, або live-трансляції, можна виходити й з бізнес-сторінки. Можете проводити такі трансляції регулярно, і підписники вашої сторінки будуть знати, що, наприклад, щочетверга їх чекає цікавий ефір. Це дешево й ефективно. Facebook піднімає трансляції та показує їх більшій кількості людей, ніж звичайні пости формату «текст + картинка».
7. Повторне використання контенту.
Піднімайте старі пости. Генерація контенту — справа довга і копітка. Ваші підписники бачать близько 5% контенту в стрічці. Знайдіть найвдаліший пост і повторно використовуйте його. Старі пости можна й оновити.
8. Тематичні рамки.
Можна зробити в Facebook цікаві рамки, присвячені певній події. Їх використовують на фотографії профілю і в прямому ефірі. Незвичайний спосіб виділитися.
9. Інфографіка для постів.
Зберіть цікаві дані про ваш продукт і зробіть інфографіку. Для цього є спеціальні сервіси, наприклад Easel.ly або Piktochart.
Робіть спеціальний контент тільки для Facebook. Нехай ваші підписники відчувають себе особливими. Це можуть бути спеціальні акції, пропозиції, історії та корисності, якими ви ділитеся тільки на цьому майданчику. Зробіть брендовану позначку «тільки для Facebook».
10. Гарна адреса.
Оптимізуйте URL фан-сторінки, така адреса легко запам’ятовується, відмінно виглядає в листі, підписі, контактній інформації на сайті. Адресу можна редагувати в розділі «Інформація». Додайте нову адресу сторінки вашого бренду в підпис електронної пошти, на візитні картки, на особисті сторінки засновників вашої компанії й провідних топ-менеджерів.
11. Прикріплюйте важливу публікацію вгорі сторінки.
Стрілкою в правому куті публікації відкрийте меню, і виберіть «Прикріпити нагорі сторінки». Прикріплені публікації можна міняти, актуалізувати.