Що бренди можуть зробити, щоб бути впевненими, що їх Facebook-стратегія відповідає пріоритетам алгоритму соцмережі:
Починайте розмови, які будуть стимулювати спілкування
Згідно Facebook, один з ключових сигналів алгоритму ранжирування – це взаємодіяв користувач раніше з цією сторінкою. І так як ніхто не збирається взаємодіяти з вашою сторінкою, як це було б зі сторінкою друзів, лайки і розшарювання, отримані в ході жвавої бесіди під постом, зіграють не останню роль в збільшенні охоплення ваших майбутніх публікацій.
Тому треба добре попрацювати, перш ніж алгоритм почне розуміти і віддавати належне цінності вашої сторінки. При цьому не потрібно скочуватися в низькоякісні способи залучення лайків і коментарів (алгоритм їх розпізнає і може знизити пост і сторінку в стрічці), намагайтеся звертатися до почуттів користувачів (навіть відео з кошенятами тут стане в нагоді).
Постите, коли ваша аудиторія онлайн
Свіжість – ще один фактор ранжирування, який важливий, коли алгоритм вибирає, яку посаду показати користувачам. Чим новіший, тим краще. Опублікований тільки що – ідеально. Щоб дізнатися, коли ваша аудиторія онлайн, краще не спиратися на усереднені дані загальних досліджень, а використовувати спеціальні аналітичні інструменти.
Чи не публікуйте контент, за який вас можуть знизити в стрічці
Є кілька категорій посад, за які, за словами Facebook, алгоритм негайно знизить сторінку в стрічці:
Посилання на сайти, які використовують копіювати контент без будь-якої цінності,
Контент, який може бути образливим, але не заборонений, як то кажуть, «балансує на межі»,
Фейкові новини,
Вводить в оману інформація про здоров’я або лікуванні,
Відео з недостовірною інформацією, створені з метою маніпуляції реакцією користувачів.
Постите відео високої якості і тривалістю більше трьох хвилин
У травні 2019 Facebook заявив, що новинна стрічка буде показувати більше якісних і оригінальних відеороликів. В алгоритмі були посилені такі чинники:
Лояльність і намір: відео, яке користувачі шукають і переглядають по кілька разів,
Довжина відео і тривалість перегляду: відео, які користувачі дивляться більше однієї хвилини, і відео, які тривають більше трьох хвилин,
Оригінал: відео, що не Переопубліковать з інших джерел і у яких є власна цінність.
Також не варто забувати про прямі відеотрансляції в Facebook, які отримують в шість разів більше залученості, ніж звичайні відео.
Постите часто і регулярно
Згідно Facebook, сторінки, які регулярно викладають пости, швидше за все, будуть більш корисні своєї аудиторії. Тому частота публікацій – це фактор ранжування, який може вплинути на те, як високо в новинній стрічці розташовуються ваші пости. Так що не закидати контент-календар: заздалегідь продуманий план публікацій допоможе в підтримці залученості та уваги аудиторії.
Використовуйте групи, які важливі вашої аудиторії
На конференції F8 в 2019 році було заявлено, що групи продовжують бути однією з найцінніших частин Facebook, згідно поведінки користувачів. Ключовим моментом тут є фраза Facebook, що люди «можуть бачити більше контенту від груп в новинних стрічках».
Що можуть зробити бренди? Створити власну групу на основі сторінки, в якій можна вести дискусії, викладати освітній контент, вирішувати проблеми користувачів і не забувати про розважальних публікаціях.
Підкріплюйте органічні пости платній рекламою
У той час як органічний контент допоможе зміцнити відносини з аудиторією, реклама в Facebook залишається найкращим способом збільшити впізнаваність бренду серед мільйонної аудиторії соцмережі.