Щоб розібратися, чи існує різниця між ремаркетинг і ретаргетинг, для початку розглянемо їх визначення.
Ремаркетинг — технологія Google AdWords, яка дозволяє повертати користувачів на сайт, який вони раніше відвідали. Їм буде показуватися реклама на сайтах КМС (Медійна мережа) і нагадувати про те, що вони шукали.
Retargeting — технологія Яндекс.Директу, яка дозволяє транслювати рекламні оголошення на сайтах РСЯ (Рекламна мережа Яндекса) або вже підібраною аудиторії, або тим, хто відвідав сайт і зробив там певним чином впливати.
Особливості настройки ретаргетинга в Яндекс.Директі
Щоб налаштувати, в першу чергу необхідно пов’язати акаунти Яндекс.Директу і Яндекс.Метрики.
Після того, як акаунти пов’язані, налаштовуються мети або сегменти ретаргетинга в Яндекс.Метрика. Метою може бути оформлення заявки, відвідування певної сторінки сайту та ін. Сегмент же має на увазі характеристики користувача, наприклад, з якого джерела прийшов відвідувач, з якого пристрою та ін.
Відвідування, які будуть відповідати створеним цілям і сегментам, автоматично об’єднаються в групу. Таким чином будуть створені умови підбору аудиторій.
Останній крок у налаштуванні — прив’язка одержані груп до відповідних оголошеннях в Яндекс.Директі.
Умови підбору аудиторії налаштовуються в діапазоні від 1 до 90 днів.
Особливості настройки ремаркетингу в Google AdWords
Як і у випадку з ретаргетінгом, спочатку пов’язують акаунти рекламної системи і системи аналітики. У випадку з ремаркетингу зв’язати потрібно Google AdWords і Google Analytics.
Далі створюються теги, а потім формуються списки. Для формування цих списків задаються правила, за якими формуватиметься аудиторія. Правилом, наприклад, може бути глибина перегляду сторінки або тривалість сеансу.
Він налаштовується в діапазоні від 1 до 540 днів.
Так чи є різниця?
З інформації вище можна зробити висновок, що ремаркетинг і ретаргетинг — це технології, які допомагають наздогнати користувача, який заходив на ваш сайт, але не зробив бажаного дії.
Відмінності полягають лише в наступному:
- ремаркетинг налаштовується в Google AdWords, а ретаргетинг в Яндекс.Директ;
- можливості налаштувань і формати оголошень розрізняються залежно від рекламної системи.
Google Ads: https://bit.ly/32GizyW
Потрібен ретаргетинг чи ні? Дурне питання. Тому що в умовах реалій, це те ж саме, як запитати “Пити воду чи ні?”. Відповідь очевидна — ще як потрібен! Головне, почати повертати тих, хто був на сайті, а вже потім нарощувати обороти за допомогою інших способів.
Потребуєте в ефективному веденні контекстної реклами і кампаній в мережі Google або контекстної реклами? Ми можемо все!
Our website: http://dalistrategies.com/