Сьогодні ми розповімо вам про те, що ні в якому разі не варто постити, щоб не втратити клієнтів.
1. Негативні відгуки про власних клієнтів.
Подібні пости навряд чи підвищать вашу популярність і залучать нових клієнтів. До них можуть належати:
- суперечки з клієнтами онлайн;
- спогади про те, як колись якийсь клієнт поводився неналежним чином;
- спроби присоромити клієнта або залучити інших користувачів в суперечку з ним.
Якщо клієнт агресивно поводиться в соцмережах, напевно вам захочеться відповісти тим же. Однак саме цього робити й не варто. Ввічливі та своєчасні відповіді можуть допомогти покупцеві змінити гнів на милість.
2. Беззмістовний вірусний контент.
Обмежте поширення вірусного контенту. Ніхто не забороняє вам репостити кумедні й цікаві картинки та статті, але намагайтеся, щоб вони залишалися затребуваними аудиторією. Або розміщуйте подібні пости строго за розкладом і в певному місці.
3. Пости на політичну або релігійну тематику.
Викладаючи свої міркування на політичні та релігійні теми, необхідно повною мірою усвідомлювати всі ризики, пов’язані з цим. Наприклад, якщо більша частина вашої аудиторії розділяє лівоцентристські переконання, а ви раптом запостили меми на підтримку консерватизму, варто очікувати негативної реакції.
Якщо ж ви маєте намір розміщувати подібні публікації, створіть план з мирного врегулювання спорів. Ні в якому разі не вступайте в дискусії в коментарях самостійно і стежте за тим, щоб користувачі шанобливо ставилися один до одного.
4. Погано відредагований контент.
Всього пара помилок — і ваш контент буде сприйматися непрофесійно. Будьте особливо уважні при перекладі публікацій для інтернаціональної аудиторії.
Зверніться по допомогу до фахівців, які допоможуть вам зробити контент презентабельним для аудиторії з будь-якої частини світу.
5. Надлишок рекламних матеріалів.
Одна з цілей соцмереж — поширення інформації про компанії, побудова довірчих відносин з клієнтами й створення певного впливу на ринку. Цьому має бути присвячено не менше 80% вашого контенту.
Розміщуючи рекламні пости, переконайтеся, що вони гідні уваги вашої аудиторії. Наприклад, якщо ви проводите розпродаж або відкриваєте нову філію, саме час розповісти про це своїм підписникам. Але не перестарайтеся.
6. Вводять в оману пости.
Заголовки повинні привертати увагу. Але вони не повинні вводити користувачів в оману.
Це саме можна сказати й до ваших публікацій і згадок конкурентів. Уникайте неперевірених заяв і постів, які не є правдивими.
7. Контент невизначеного походження.
Ділитися цікавим контентом зі своїми підписниками — це відмінна стратегія для тих, хто не завжди може запропонувати щось своє.
Однак не забувайте, що гостра цитата, відмінний лайфхак, комікс, мем чи інша публікація була кимось створена. Вказуйте авторів, вони це заслужили.
Іноді відстеження першоджерела займає чимало часу. Більш того, ви здивуєтеся, побачивши, як рідко авторів оригінального контенту згадують в численних репостах.
Вказуючи авторів, ви будете вигідно відрізнятися від своїх конкурентів, це неодмінно позитивно позначиться на вашій діловій репутації.