What is Signal?

Leading Digital Agency Since 2001.

What is Signal?

Signal — це безкоштовна програма обміну миттєвими повідомленнями для мобільних пристроїв, яка, у порівнянні з конкурентами, краще захищає конфіденційність користувачів.

Що таке Signal і як він працює?

Обмін миттєвими повідомленнями сьогодні є надзвичайно практичним інструментом, яким користуються мільярди людей у ​​всьому світі. Завдяки бездротовому підключенню, дистанційний контакт з близькими людьми відбувається дуже швидко. Наразі найчастіше встановлюються програми Facebook, Messenger і WhatsApp, але за кількістю завантажень інші гравці на ринку намагаються наздогнати їхні результати.

Месенджер Signal стає все більш популярним серед користувачів. Це програмне забезпечення створене Signal Foundation. Як і інші додатки, доступне в Google Play й App Store. Signal використовує Інтернет-з’єднання для обміну повідомленнями у вигляді тексту або голосу, а також для передачі мультимедійних файлів.

Розробники запевняють, що Signal відрізняється від інших програм – месенджер гарантує повну конфіденційність. Для реєстрації вам потрібен номер телефону, а весь вміст, який ви завантажуєте, має наскрізне шифрування та одноранговий. Це інноваційна технологія, яка не дозволяє третім особам читати та змінювати розмову. Крім того, у вашому розпорядженні є ряд додаткових функцій — наприклад, приховування місцезнаходження в розмовах і обмеження кількості переглядів зображень або відео для одержувача.

Чи справді Signal є приватним месенджером?

Вам цікаво, чи дійсно Signal захищає ваші дані та дозволяє безпечно зв’язуватися з друзями? Ви можете відкинути будь-які занепокоєння, оскільки цей месенджер вважається найкращим програмним забезпеченням на ринку з точки зору захисту користувачів. Вищезгаданий стандарт кодування повідомлень, який використовується в програмі, ефективно запобігає спробам перехоплення переданих текстових і мультимедійних файлів. Їх розсекречення завжди відбувається на пристрої адресата кореспонденції, тому сторонні особи не матимуть до нього доступу.

Крім того, на відміну від інструментів Facebook, оптимізацією роботи Signal і розробкою нових рішень займаються не технологічні гіганти. Це величезна перевага, оскільки великі соціальні мережі зазвичай діляться конфіденційною інформацією зі своїми діловими партнерами. Цей тип практики призначений для адаптації реклами до ваших уподобань, але він дуже нав’язливий для конфіденційності. У випадку з Signal, вам не доведеться турбуватися про це.

Signal проти Messenger і WhatsApp

Чи варто завантажувати та встановлювати додаток Signal на свій смартфон замість використання Messenger або WhatsApp? Думки користувачів розділилися – зазвичай молоді люди віддають перевагу месенджеру, підключеному до облікового запису Facebook, а для старших зручніший WhatsApp – одна з небагатьох відомих програм. Signal популярний, наприклад, у людей, чиї професії пов’язані з захистом важливих розмов.

Якщо вам потрібна повна конфіденційність і ви хочете безперервно спілкуватися з друзями, Signal – кращий варіант, ніж Messenger або WhatsApp. Шифрування цифрової кореспонденції та можливість обмежити доступ одержувача до надісланих файлів означає, що вам не доведеться турбуватися про безпеку. У випадку з цими двома месенджерами ви повинні погодитися з тим, що вони зберуть багато інформації про вас і відправлять її на Facebook.

Як перейти з WhatsАpp на Signal?

Переходячи з одного месенджера до іншого, важко взяти все з собою. Однак користувачі, які хочуть почати використовувати Signal, залишаючи WhatsApp, можуть перенести учасників усіх груп WhatsApp до Signal.

Як перенести учасників групи WhatsApp до Signal? Вся процедура проходить в кілька простих кроків:

  • Відкрийте програму Signal і натисніть три крапки у верхньому правому куті, щоб створити нову групу в програмі.
  • Запропонуйте назву групи та додайте контакти для включення.
  • Відкрийте нове вікно групового чату в Signal, знову натисніть на три крапки та перейдіть до «Налаштування», потім «Посилання на групу», а далі натисніть «Поділитися».
  • Відкрийте груповий чат у WhatsApp, вставте посилання на групу і все готово.

Signal проти WhatsApp – чого не вистачає у Signal?

Перше, що помічають користувачі, які бажають переключитися на Signal, це те, що Signal не має окремої настільної програми. Все йде через шифрування повідомлень, створене засновниками Signal. Єдине, що вони могли запропонувати нам на цей час, це настільні додатки, які підключаються до смартфона та синхронізують повідомлення локально.

Signal — це програма, подібна до WhatsApp, але у випадку групових дзвінків Signal все ще має попрацювати над цим. У цій програмі все ще набагато менше наклейок і gif-файлів, ніж у WhatsApp.

Правда в тому, що ми можемо використовувати обидві програми одночасно. Однак якщо ми не хочемо, щоб наші дані потрапляли до Facebook, то варто розглянути програму Signal, яку називають найбезпечнішим месенджером.

Conclusion. Отже, чи заслуговує месенджер Signal на вашу увагу? Звичайно, так, якщо ви дбаєте про безпеку та конфіденційність в Інтернеті. Наскрізне шифрування повідомлень є величезною перевагою програми, а також повагою до конфіденційності її користувачів. Той факт, що лише ви та одержувач вашої інформації можете бачити цифрові розмови, означає, що вам не доведеться турбуватися про атаки з боку кіберзлочинців. Всупереч своїм недолікам, Signal виявляється цікавою альтернативою Messenger і WhatsApp, тому спробуйте його.